Nurgul Yesilcay në lidhje me Ozcan DenizAktorja e famshme turke, Nurgul Yesilcay, e njohur më mirë për shqiptarët si Gylserini e telenovelës “Fate të Kryqëzuara” shikohet të publikojë kohët e fundit shumë fotografi nën shoqërinë e aktorin të njohur tashmë nga shqiptarë si Kahramani i telenovelës së tjetër turke, “Një pjesë imja”, emri i vërtetë i të cilët është Ozcan Deniz, shkruan Syri.net.

Të shumë janë ata që kanë ngritur pikëpyetje mos ka një lidhje dashurie mes tyre?

Por në fakt është diçka krejt tjetër ajo që i ka bashkuar këta dy aktorë të njohur dhe të dashur. Ata janë duke xhiruar një film së bashku titulli i të cilit është “Shansi i dytë”.

Më shumë detaje mund t’i shikoni në fotot dhe videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here