Ajo është një nga modelet më të përfoluar kohët e fundit në mediat rozë.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe pas publikimeve të saj gjysme nudo dhe mjaft provokuese.

Oriola Marashi duket se do të qëndrojë në lartësinë e grupit ku është bërë pjesë së fundmi. Oriola tashmë është pjesë e pandashme e OTR.

Noizy dhe djemtë e tij ‘kanë thyer rekorde’ për  tërheqjen e vëmendjes së publikut dhe të njëjtën gej po bën dhe Oriola.

Pasi publikoi foton ku kishte nxjerrë sheshit gjoksin e saj bombastik, modelja ka goditur sërish. Krah fotos ajo ka sbuluar se si i quan me përkëdheli gjoksin e saj bombastik.

‘I dua binjaket e mia’ ka shkruar ajo krah fotos provokuese. Modelja ëshhtë një nga femrat më të nxehta shqiptare dhe dita ditës bëhet e parrezistueshem.  Ajo u bë pjesë e OTR pas largimit të këngëtares Enca Haxhia.

/Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here