Pasi u mësua se në vendin e saj në emisioniin ‘Jo vetëm modë’ në TV Klan do të shkonte Orinda Huta, tashmë nuk ka më asnjë dyshim as për fatin e Nevina Shtyllës në televizion.

Ajo do të jetë në Top Channel në emisionin ‘Procesi Sportiv’. Këtë sezon edhe ky sezon në Procesin sportive do të vijë me risi. Krah Manushit do të jenë Nevina dhe Fjoralba Ponari.

‘Ëndrra e Manushit u plotësua, një bionde dhe një brune’ shkruan Fjoralba në foton ku Manushi gjendet mes dy moderatoreve simpatike.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here