Pak ditë pas publikimit të këngës së saj të fundit në bashkëpunim me DJ Khaled dhe Bryson Tiller, Rihanna është parë në Paris.

Edhe këtë herë, 29 vjeçarja është parë me veshje shumë elegante, shkruan DailyMail.

Ajo po vazhdon të kritikohet nga fansat për kilet e që ka marrë dhe për mënyrën e veshjes kohët e fundit.

Rihanna kishte zgjedhur xhinse dhe xhaketë të markës së njohur “Denim”.

Kohët e fundit këngëtarja është kritikuar për trupin e saj që kishte shtuar pak peshë, por një gjë e tillë Rihannas nuk i ka bërë fare përshtypje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here