Susan Boyl eshte etiketuar si nje grua e shemtuar, por zeri i saj ka magjepsur mbare boten.Gjate muajve te fundit ka bere c’eshte e mundur te ndryshoje ne pamjen e saj, perfshire edhe botoksin.

Kam nje model te ri flokesh dhe kam zbuluar botoksin. Kam rene disa kilograme”, thote kengetarja angleze, e cila prej shfaqjes se saj te pare ne publik ka ndryshuar shume si ne aspektin fizik por edhe ate monetar, duke qene se ka shitur shtate milione disqe.

I sherben vetevleresimt tim i gjithe ky ndryshim”, rrefen Susan Boyle ka nje garderobe te madhe dhe udheton ne mbare boten si zonje e vertete.

Nuk kam patur kurre mundesi qe te blija kepuce dhe veshje te bukura. Nuk kam patur mundesi te shkoj te parukieri. Sot ndihem e privilegjuar, por nuk harroj kohen kur me duhej te kurseja ne cdo gje. Nuk do te me vinte keq po te gjeja nje te dashur. Kam marre disa propozime, por tani jam shume e zene…ndoshta pas disa kohesh do te vendos”, shton Susan./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here