Angelina Jolie, të cilën shumica e konsiderojnë si femra më e bukur në botë, e zbuloi se trupi i saj nuk është i përkryer.

Sot është e famshme falë karrierës së saj të suksesshme filmike, por kjo aktore ia rikujtoi medieve amerikane aksidentin i cili ndodhi para dhjetë vitesh gjatë realizimit të filmit “Tomb Raider”, në të cilin e interpretoi Lara Croft-it.

“Më mungon një pjesë e bërrylit. Kam goditur në diçka gjatë realizimit të skenave aksion dhe e theva atë”, tha Angelina Jolie dhe shtoi se mjekët nuk kanë mundur në tërësi ta sanojnë atë pas lëndimit të rëndë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here