Dëshira për tu dukur më e bukur ka bërë që një 23-vjeçare të pësojë një deformim të buzëve.

Billie Roocroft, nga Greater Manchester vendosi që të fryjë buzët në shtëpi, pa shkuar në një qendër të posaçme, por rezultati është i frikshëm.

Ajo dukej si ‘Elephant Man’. E reja aplikoi mbushësin e buzëve pa u konsultuar me asnjë profesionist.

“Brenda 30 minutave, buzët e saj filluan të fryhen shumë dhe ajo shkoi menjëherë në një qendër”, ka thënë nëna e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here