Mirsa shfaqet në krahë të bashkëshortit.

Mirsa Kërqeli ishte ndër këngëtaret më të preferuara të publikut dhe vazhdon të ketë ende fansa kureshtarë pët jetës e saj.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, përcjell orainfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.
Ajo ka publikuar fotografinë më të bukur me burrin e saj me të cilin ka kohë që është martuar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here