Lola Haradinaj është bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, transmeton “Gazeta Blic”.

Ajo është një ndër gratë më të bukura të deputetëve të Kosovës, të cilën gjë nuk heziton ta shpalosë për ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi Lola ka publikuar një fotografi ku shihet teksa e puth kushërirën e saj dhe për mes kësaj fotografie tregon sa shumë e do atë.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here