Është një nga kantautorët e preferuar shqiptar dhe një fakt të tillë Flori Mumajesi e dëshmon në çdo dalje apo këngë që ai publikon.

Por këtë herë ai ka postuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në moshë shumë të vogël. Krahas saj ka shkruar: “Kush është rrit n’kominat e njeh mirë këtë kalin”,-përfundon Flori krahas fotos ku e shohim në moshën 6 vjeçare./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/nuk-e-kishim-pare-flori-mumajesin-kaq-te-vogel-me-pare-615283/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here