Ato janë motrat më të njohura të ekranit shqiptar dhe të gjitha shquhen për bukurinë dhe format e tyre të kolme.

Megjithatë një prej tyre mbesa e motrave Vjollca, Jori, ka publikuar në rrjete sociale ku shfaqen rreth 15 vjet më parë. Ja si dukeshin Marina, Luana dhe motrat e tyre shumë vite më herët./Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here