Këngëtarja e njohur Era Istrefi përveç muzikës që bën ajo njihet edhe për stilin e saj të veçantë.

Era së fundmi në klipin e saj kishte ardhur pothuajse e tëra me ngjyrë të kuqe.

E kjo si duket i ka pëlqyer asaj pasi që së fundmi ajo ka ndryshuar stilin e flokëve të saj.

Ajo në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet me një stil më ndryshe të flokëve si dhe me ngjyrë të kuqe.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here