Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e rasteve shfaqet elegante dhe me plot stil kësaj radhe tregon se guxon të pozojë edhe pa grim.

Ajo ka sjell disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet tërësisht pa makijazh, vetëm ‘ujë e sapun’, e cila duket se nuk e ka problem një gjë të tillë.

Në fotot më poshtë mund të shihni këngëtaren, siç nuk jeni mësuar ta shihni më parë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here