Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca gjatë sezonës së verës ishte paraqitur me një palë bikine të zeza dhe një orë me copëza diamante.

Bikine të zeza, të thjeshtë por me një qmim marramendës. Vetëm bikinet e saj, Indie Xo Crystal Strap Bikinis kushtojnë 70 euro, ndërsa ora që mban në dorë rolex me pjesë diamante, kushton mbi 10 mijë euro. Syzet e diellit Gucci 295 euro

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here