Këngëtarja Elvana Gjata pas eksperiencës si aktore i është rikthyer koncerteve.

Këto koncerte erdhën pas disa ngjarjeve shumë të rëndësishme për të.

Pas koncertit në Zvicër, këngëtarja e suksesshme shqiptare ka realizuar një tjetër koncert në Zvicër.

Dhe mesa po shohim nga videot e kapura nga fansat e saj, “twerk-u” që bëri në Zvicër, nuk ishte spontan, sepse të njëjtin kërcim ka bërë edhe në Gjermani.

Me dekolte jashtë dhe e veshur me një kostum Louis Vuitton me këmishë të lidhur në bel dhe pantallona të të njëjtës markë, Elvana nuk ngurroi aspak të bënte ‘twerk’ në mes të skenës me disa nga këngët e saj dhe këngët e shkruara apo kompozuara nga Flori Mumajesi.

Veshja i ka kushtuar artistes jo pak por 3400 dollarë përkatësisht këmisha e mëndafsht: 1800$ dhe pantallonat 1600$ janë pjesë e koleksionit të Louis Vuitton.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here