Gjatë një ‘selfie’ të përbashkët ndërmjet Tyga dhe Kylie Jenner, reperi për pak sa nuk e preku pjesën intime të të dashurës së tij.

Në imazh, 26-vjeçari shfaqet prapa të dashurës së tij, e cila është duke e shkrepur fotografinë.

Bukuroshja ka të veshur një kostum të bardhë për trupi duke treguar tërësisht figurën e saj.

Porse 19-vjeçarja nuk ishte e vetëdijshme se ku shkonte dora e partnerit të saj. Apo gjithçka ishte e planifikuar?!

Vlerësojeni duke e shikuar fotografinë e mëposhtme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here