1Reperi i njohur Noizy njihet për shpenzimet e tij të shumta në veshje apo aksesorë.

Ditët e fundit ai ka publikuar videoklipin e ri me emrin “Gango” dhe ajo çfarë ka rënë në sy është veshja. Sipas faqes në ‘Instagram’ “Whattheywearin”, bluza në videoklip është e firmës ‘Amiri, Tie dye stars hoodie’, dhe kushton 1.345 euro.

Ndërsa atletet në ngjyrë të kuqe janë ‘Louboutin, Louis junior spikes veau velours’, shuma e të cilave është 665 euro. Në total kjo veshje e reperit ka kushtuar 2.010 euro duke mos marrë parasysh vendet luksoze që ai ka zgjedhur për të xhiruar./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here