Grupi i njohur kosovar , NRG Band, ka risjellë në versionin e ri këngën e famshme ,” Magdallena”.
Pak orë më parë, ata kanë publikuar këngën, të cilës ia kanë realizuar edhe klipin.

Si zakonisht, grupi NRG Band ka tendencë që klipet ti bëjë disi më humoristike dhe këtë gjë e ka bërë edhe me, Magdallenan. NRG Band janë to njohur për përpunimin e këngëve të vjetra si “Shehide”, “Drenusha”, etj.

Më poshtë, gjeni këngën dhe klipin më të ri të këtij grupi, hitin “Magdallena”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here