Noziy publikon spotin e ri “Anytime Anywhere”Hip-hop artisti shqiptar nuk ka të ndalur.

Pas publikimit të bashkëpunimit me Çiljetën në “Gansta Love” muajin e kaluar dhe këngës “Number One” para dy jave, Noizy ka sjell edhe bashkëpunimin e radhës për fansat e tij.

Bëhet fjalë për duetin me Escobars, të cilët së fundi publikuan videon e këngës “Anytime Anywhere”.Videoja e spotit është xhiruar në kryeqytetin shqiptar, Tirana, ndërsa për të është kudjesur Elmino Films.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here