nora-tuna-leonoraKëngëtaret shqiptare shpesh e reklamojnë bukurinë e tyre fizike në rrjetet sociale.

Këtë hera na shfaqen bashkë në një foto Nora Istrefi, Leonora Jakupi dhe Tuna Sejdiu të treja me dekolte shpërthyese duke pozuar në një ambjent shoqëror.

Fotot janë postuar nga Nora në Istagram, ku ajo duket se nuk ka dashur të ekspozojë vetëm bukurinë e saj por dhe të mikeshave të saj këngëtare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here