Nora tregon format seksi edhe pa u zhveshurNora Istrefi njihet për linjat e saja trupore dhe për këtë është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera të skenës sonë.

Mirëpo, derisa yjet tona shpesh publikojnë fotografi në poza ngacmuese, ajo vjen e veshur më thjeshtë.

Porse, rrobat që ka zgjedhur të veshë, vënë në pah linjat e saja trupore.

Ditë më parë, Nora erdhi shumë elegante duke u shfaqur mjaft atraktive me një fustan të shkurtë që i zbulonte edhe pjesën e sipërme.

Nora tregon format seksi edhe pa u zhveshur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here