Nora shfaqet me linja seksi në Ulqin Këngëtarja e njohur Nora Istrefi e cila vetëm pak javë më parë është bërë nënë dhe ka sjellë në jetë vajzën Renee, duket se këtë verë nuk do të ndalet.

Ajo bashkë me Robertin dhe vajzën po qëndrojnë në Ulqin, atje ku këngëtarja do e fillojë sezonën verore të koncerteve.

Paparazzi.al ka arritur të sigurojë foto ekskluzive teksa këngëtarja shëtitet nëpër qytetin e Ulqinit me vajzën në krah por gjithashtu edhe foto në të cilën shihet teksa futet në ujë me bashkëshortin, Robertin.

Përndryshe shihet se pas lindjes Nora qëndron shumë mirë me fizikun e saj.

Nora shfaqet me linja seksi në Ulqin

 

 

nora2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here