Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin Mirage, të premtën që kemi lënë pas.

Në intervistën e tij dhënë për Mirage, Roberti rrëfeu të pathëna nga jeta e tij private dhe karriera në muzikë.

Ndër të tjera, Roberti u pyet edhe në lidhje me atë se a po bëhet Nora dhe Roberti prind edhe të një fëmije tjetër.

Përgjigjen e Robertit mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here