Këngëtarja e hitit “S’ki me ik” befason edhe kur vishet. Kemi thënë se ajo në “Javën e Modës”ishte veshur shumë ‘in’, dhe tashmë ajo është bërë një yll në skenën muzikore shqiptare.

Kaq shumë e ka qef si duket fjalën “yll”, saqë edhe dëshiron të vishet me yje.

Nuk e dimë se kush ia ka bërë këtë foto, por mund të themi se yllin dhe yjet i shijon vetëm i dashuri i saj, Roberti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here