Këngëtarja Nora Istrefi, e filloi vitin 2013 me suksesin e këngës “Big Love’’, realizuar në bashkëpunim me Vig Poppa.

E derisa po afron stina e verës, ajo po punon në realizimin e një videoklipi të ri, për hitin e stinës së ardhshme.Nora ka filluar xhirimet e videoklipit,që pritet të publikohet së shpejti dhe ku marrin pjesë edhe shoqet e saj më të mira.
NoraNdryshe, këngëtarja vazhdon të komentohet shpesh për dukjen dhe stilin e saj, qoftë per kopjime, apo intervenime të mundshme estetike.
Nora1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here