Ka qenë dasma e Tunës ajo që i ka bashkuar të gjithë, dhe ku çdo vajzë apo djalë është munduar të vishet sa më mirë për të ngjarë sa më bukur.

Veçanërisht vajzat, aty ku vëmendja përqendrohet më tepër, kanë menduar që kohë më parë për veshjet e tyre, për të qenë seksi dhe elegante. Kështu ka ndodhur edhe me Norën, e cila në dasmën e Tunës ka qenë e ftuar bashkë me të motrën dhe ka kërcyer e dëfryer pafund.

Motrën e ka pasur një partnere të vërtetë, madje duke u kombinuar edhe në veshje. Ja tek e shohim në këtë foto këngëtaren Nora Istrefi me motrën e saj, teksa paparaci i ka kapur duke kërcyer në një performancë mjaft seksi./balkanweb/

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here