Kengetarja Nora Istrefi nuk eshte edhe aq modeste ne shijet e saja. Ajo e pelqen jeten luksoze me vetura te shtrenjta sikur e shohim ne kete foto qe ajo ka postuar dite me pare ne twitterin e saj. Nje BMW X3 i bardhe me shkelqim, qe ajo mundi ta perballoj vitin e kaluar duke paguar hiq me pak se 32 mije euro.

Se paku, veturen e ka ne perdorim dhe parate e shpenzuara, deri diku, po gjejne nje dedikim te dobishem. Por flitet se ajo poashtu ka paguar hic me pak se 10 mije euro per kuzhinen e saj luksoze “te endrrave”, qe ajo kurre nuk e ka perdorur. I ka mbetur me shume si nje suvenir se sa nje kend ku mund te kalosh kohen duke bere gatuesen, dhe kjo si duket per nje arsye, se Nora e “urren” gatimin dhe punen ne kuzhine. Nora, me me endje e ben modelen, sic e kemi pare keto dite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here