Nora Istrefit i bie bluza ‘live’ në koncert para publikutAjo njihet si një këngëtare shumë e angazhuar në koncerte anembanë trojeve shqiptare.

I gjithë ky angazhim dëshiron edhe përkushtim në veshje dhe paraqitje para publikut.

Javën e kaluar Nora Istrefi është paraqitur në një koncert në Tiranë.

Këngëtarja teksa po këndonte para publikut iu këput zinxhiri që ia mbante veshjen në pjesën e sipërme.

Nora Istrefit i bie bluza ‘live’ në koncert para publikut

Në fotot e siguruara nga lajmi.net, shihet se Nora fillimisht kishte veshur një dekolte ngjyrë ari e cila në mes të koncertit iu këput.

Por, këngëtarja ndërhyri shpejt duke veshur një këmishë të bardhë dhe nuk ka lejuar që të bëhet edhe më e madhe.

Për më shume shihni fotografitë e mëposhtme. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here