Me imazhin e njërës nga femrat më seksi të estradës dhe me stilin e veçantë, Nora Istrefi nuk po ndalet sa i përket ruajtjes së këtij epiteti.

Së fundmi, ajo ka publikua disa fotografi, në të cilat shihet në formë shumë të mirë dhe tejet seksi.

Nora, shpeshherë është kritikuar për kopjim stili të Rihannas, Beyonce e Ciara, ndërkaq ne po ua sjellim fotografitë dhe u lëmë juve t’i gjykoni vet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here