Nora Istrefi tregon sa shumë dashuri ka për vajzënKëngëtarja Nora Istrefi gjithmonë është njohur si një ndër femrat më me stil në gjithë showbizin shqiptarë.

Ajo sot ka publikuar disa fotografi me vajzën e saj Renee, kështu duke kaluar kohë të bukura me të. Nora, është një ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit por ajo gjithmonë ka gjetur kohë për Renee që nga lindja e saj, transmeton Indeksonline.

Në këtë fotografi Nora tregon edhe një herë se sa bukur di të vishet dhe se sa linja trupore fantastike që ka.

Nora Istrefi tregon sa shumë dashuri ka për vajzën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here