Nora Istrefi tregon linjat seksiKëngëtarja e njohur Nora Istrefi duket se ia ka dalë të rikthejë linjat seksi në trupin e saj pas lindjes së vajzës, emri i të cilës është Renee.

Bukuroshja e muzikës shqiptare i është përkushtuar në maksimum stërvitjes në palestër për të rigjetur edhe një herë format e më pashme, dhe duket se ia ka dalë.

Në këtë foto të publikuar sot në profilin e saj në rrjetet sociale, Nora tregon barkun, ku ka mundur të rikthejë muskuj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here