Këngëtarja seksi, , ka paralajmëruar lansimin e një ‘singli’ të ri, i cili sipas saj do të jetë shumë cilësor.

Këngën e zhanrit dubstep, një formë e re e muzikës ‘techno’ që ka filluar të paraqitet, e kanë punuar Zzap&Chris. Nora po ashtu ka parlaajmëruar në faqen e saj të fansave se kënga do të ketë dhe klipin e saj.

Sidoqoftë, Telegrafi ka mundur të konkludojë se kënga nuk mund të quhet kryekëput e zhanrit dubstep, pasi ajo i ngjason më shumë një kënge tipike për pop muzikën moderne.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here