Nora Istrefi shijon plazhin me mikeshat e sajaNora Istrefi duket se ka marrë seriozisht plazhin.

Pak kohë më parë këngëtarja ishte me pushime me vajzën e saj Renee dhe nënën Suzanën, ndërsa tani e shohim vetëm në shoqëri mikesh dhe jo me bashkëshortin e saj, Robertin.

Edhe këtë verë ajo duket në formë perfekte fizike, ndërsa pritet që shumë shpejt të publikojë edhe këngën e saj me Ledri Vulën.

Nora Istrefi shijon plazhin me mikeshat e saja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here