Nora Istrefi shfaq këmbët seksi pas lindjesKëngëtarja, Nora Istrefi ka zbuluar këmbët e saj seksi, pas lindjes së vajzës Rene.

Nora kishte zgjedhur disa ditë të nxehta qershori që të realizojë një palë pushime në Ulqin, por që përveq fytyrës së saj dhe vajzën ajo nuk ekspozoi trupin.

Por, Nora dalë nga dalë po i kthehet formave të saj dhe tani pa asnjë hezitim ajo zbulon linjat seksi të trupit.

Në foton e fundit që ka publikuar në Instagram, Nora shihet duke rregulluar flokët tek parukieri, derisa mbanë veshur një palë xhinse të shkurtëra që zbulojnë këmbët e saj joshëse dhe seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here