Nora Istrefi seksi në të zezaKëngëtarja Nora Istrefi pos zërit të saj të veqantë, është e njohur edhe për linjat e saja trupore, transmeton ORAinfo

Ajo së fundmi është shfaqur e veshur me një fustan nga koleksioni më i ri i kreatorit Valdrin Sahiti, dhe ç’është e vërteta ajo po duket për mrekulli.

Shihet se Nora ka arritur që me sukses të rikthej linjat e saja pas lindjes së vajzës Reneé.

Nora Istrefi seksi në të zeza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here