noraPas shumë kohësh dhe pritje të fansave të saj, këngëtarja Nora Istrefi vjen me këngë të re.

Në fotot që janë publikuar në rrjetet sociale, shihet Nora e veshur me një fustan të kuq elegant dhe shumë joshës.

Madje ajo duket shumë seksi ku ka rikthyer komplet linjat e saj. Për më shumë na mbetet deri në lansimin e projektit final.

nora

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here