Nora Istrefi publikon këngën e saj më të re “Majëm”Këngëtarja Nora Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Majëm”.

Kënga është e zhanrit reggaeton dhe është punuar nga Cricket, e ndërsa teksti i saj është shkruar nga: Era Istrefi, Fatmir Muja dhe Ylli Limani.

Videoklipi është realizuar nga Entermedia, dhe Nora edhe kësaj rradhe është shfaqur e freskët dhe në top formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here