Nora Istrefi prap ndryshon stilin e flokëveKëngëtarja super seksi, Nora Istrefi ka pozuar një foto në Instagram. Nora edhe kësaj radhe duket më ndryshe, ajo ka ndërruar stilin e flokëve të saj, shkruan Indeksonline.

E si gjithmonë, Istrefi është dukur bukur. Vlen të theksojmë se këngëtarja në fjalë ka lindur muaj më parë, dhe se linjat e saj trupore janë për lëvdata të mëdha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here