Këngëtarja Nora Istrefi e ka kaluar Shën Valentinin pa të fejuarin e saj, Robert Berisha. Ai ka udhëtuar jashtë vendit me punë. Por, para se të shkoj është përkujdesur për dhuratë për Norën, që janë këto lule e kjo i ka bërë publike në Facebook.
“Byliii, thax for the surprise..Your my valentine,my everythinggggg! Luuuv ya and miss yaa:-D my Robbi”, ka shkruar këngëtarja.

Nora e Roberti janë ndër ciftet e rralla të estradës që kanë disa vjet në lidhje, dhe që planifikojnë martesën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here