Nora Istrefi për pushime në UlqinAfro një muaj më parë ajo solli në jetë vajzën e saj Renee, duke u bërë nënë për herë të parë dhe pasi kaloi një infeksion pas shtatzënisë, tashmë e ka marrë veten.

Këngëtarja Nora Istrefi po kalon disa ditë pushimesh në Mal të Zi, në Ulqin, për t’u relaksuar në ditët e verës, por dhe për të marrë veten pas lindjes.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram me në sfond detin, ku shihet në variantin ujë dhe sapun, pa tualet, ndërsa bashkëngjitur saj shkruan “Ulqini im i bukur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here