E shfaqur pak ditë më parë në një nga ngjarjet festive në Prishtinë përkrah bashkëshortit të saj, këngëtarja Nora Istrefi duket se nuk e ka vrarë aspak mendjen për ca kile më tepër, krahasuar me linjat perfekte me të cilat jemi mësuar ta shohim.

Në pjesën e kofshëve ajo dukej qartë se nuk është më ajo të cilën e kemi ndjekur me kërshëri në videoklipet e saj dhe kjo ndoshta ka ndodhur pasi artisja e njohur ka pak kohë që nuk po shfaqet me klipe të reja.

Ndoshta, Nora i vë vetes qëllim të ulë ca kile të shpejta kur përgatitet të ketë ndonjë vidoeklip të ri, duke ju rikthyer formave që kënaqin syrin e teleshikuesve. Urojmë që në klipn e ardhshëm ajo të jetë vërtetë në formë./gazetashqiptarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here