Nora Istrefi , një nënë e përkushtuarKëngëtarja Nora Istrefi është duke vazhduar me aktivitetet e të qenit nënë.Këngëtarja e suksesshme dhe partneri i saj, Robert Berisha, javë më parë pritën në jetë fëmijën e tyre të parë.

Klan Kosova njofton se Nora tashmë ka blerë edhe karrocë për vajzën e tyre.

Vajza është pagëzuar Renne, ndërsa më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të foshnjës dhe prindërit e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here