Këngëtarja seksi Nora Istrefi ka pozuar për ballinën e revistës së njohur në Kosovë- “Kosovarja”.

Nora Istrefi duket shumë seksi me xhaketën e saj me dekolte të hapur dhe gjithashtu shihen flokët e saj të çelura në formë ‘shatiri’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here