Nora Istrefi ka publikuar një fotografi nga viti 2012.

Nora Istrefi është kthyer prapa në kohë, duke postuar një fotografi të realizuar shtatë vite më parë.

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin shfaqet bashkë me miken e saj, Geta Beqën.

E veçanta e kësaj fotografie është se u realizua plot shtatë vite më parë, kur Nora dhe Geta gjendeshin në Nju Jork.

“2012, qyteti i Nju Jorkut”, ka shkruar këngëtarja, duke e etiketuar në atë foto edhe miken e saj. 

Që të dyja dukeshin shumë elegante, Nora kishte veshur një kostum, ndërsa në fokus kishte vënë gjoksin, kurse Geta kishte veshur një fustan të shkurtër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here