Nora Istrefi lanson klipin e riNora Istrefi është rikthyer fuqishëm me një projekt të ri.

Kënga titullohet “Sa t’kom dasht” dhe e kthen fuqishëm në skenë Norën.Muzika është punuar nga Nurteel Morina dhe Granit Gashi nga Massive Production.

Klipi u punua nga Max Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here