Në fakt për shume fansa, këngëtarja kosovare është simboli i femrës seksi me format perfekte.

Por një sy i mprehtë dhe pak malinj arrin të shohë edhe defekte te Nora Istrefi.

E veshur me gete transparente, ajo ka argëtuar të pranishmit në një klub nate duke performuar disa prej hiteve, transmeton “Telegrafi”.

Ajo ka shfaqur defekte në trup duke ekspozuar celulit, e cila ka bërë që shumë adhurues të mbeten të habitur.

Ndryshe, Nora është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here