Nora Istrefi gjithmonë është ‘in’Njihet si njëra ndër këngëtaret më seksi të estrades shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Nora Istrefi.

Nora gjithmonë është ‘in’, si me muzikë ashtu edhe me stil, shkruan Indeksonline. Ajo vazhdon të jetë mëse e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda edhe jashtë vendit.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto ku duket tejet sipmatike dhe seksi.

Nora Istrefi gjithmonë është ‘in’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here