Nora Istrefi e gatshme për rikthimNora Istrefi është duke punuar për projektin e saj të radhës, i cili raportohet të jetë i bujshëm.Pritet që kënga e radhës e saj do të shoqërohet me një videoklip dhe pritet të publikohet brenda këtij viti.

Kujtojmë se këngëtarja ka publikuar këtë vit dy këngë “S’je my Lifestyle” dhe Bamboleo”, të cilat u pëlqyen shumë nga publiku.

Ndërkohë, këngëtarja iu ka përkushtuar tërësisht jetës së një nënë duke u përkujdesur për djalin e sapolindur, Rene.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here