Nora Istrefi bëhet përsëri biondeNora Istrefi duket se nuk po gjen rehati me flokët e saj.

Pas hitit “Sa t’kom dasht”, këngëtarja seksi u bë bionde, por nuk kaloi shumë kohë dhe ajo u kthye në identitet duke u bërë brune.Nora Istrefi bëhet përsëri bionde

Por në rrjetet sociale janë duke qarkulluar disa foto të reja të këngëtares nga Prishtina, ku ajo shfaqet përsëri bionde.

Nuk e dimë nëse Nora është transformuar për shkak të ndonjë klipi të ri apo se kjo është ngjyra e saj e preferuar, por që i shkojnë shumë flokët platin kjo është pak, por e sigurt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here