Nora Istrefi bashkëpunim me reperin 2Ton?Këngëtarja Nora Istrefi, është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës “Sa t’kom dasht”.

Ndërsa reperi 2Ton, ka postuar një fotografi në rrjetin social të Instagramit së bashku me Norën. Nga prapavija e fotografisë duket se ndoshta ata janë në ndonjërin prej aeroporteve ku shumë nga këngëtaret edhe takohen për koncertet e tyre nëpër Evropë, transmeton Indeksonline.

Por ndoshta Nora dhe 2Ton do të sjellin edhe ndonjë projekt të ri në bashkëpunim e kjo mbetet të konfirmohet nga 2Ton apo nga Nora Istrefi.

Nora Istrefi bashkëpunim me reperin 2Ton?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here